Stare gry nie umierają nigdy...

Nostalgia za starymi grami


#1 2019-09-13 01:30:11

Hit by pixel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 523
Punktów :   

Caves of Qud

"Caves of Qud is a science fantasy roguelike epic steeped in retrofuturism, deep simulation, and swathes of sentient plants. Come inhabit an exotic world and chisel through layers of thousand-year-old civilizations."

https://vignette.wikia.nocookie.net/cavesofqud/images/5/59/Joppa_Clairvoyance.png/revision/latest?cb=20190503195710

Opis użytkownika ubumuh:

"Myślałem, że po Cataclysm: Dark Days Ahead, już żaden rogue-like mnie nie zaskoczy. No i cóż, tu pojawia się Caves of Qud. Moja pierwsza postać jaką stworzyłem, miała wiele rąk, wiele nóg i pluła glutami, tkając przy tym pajęczyny i kontrolując umysłem krwiożercze małpy. Długo nie pożyłem - zabiła mnie jakaś świadoma roślina, która zjadała wszystko na swojej drodze. Stworzyłem więc drugą postać. Był to czysty od mutacji pretorianin w ciężkim stalowym pancerzu z noktowizorem, walczący mieczem i tarczą, używający od czasu do czasu laserowego karabinu i wyładowań EMP. Też długo nie pożył - zabił go wściekły zmutowany niedźwiedź gdzieś w dziczy. No cóż, czas na... dwugłowego łotrzyka. Nie kontroluje on swoich pierdów, więc je notorycznie podpala, bo nie potrafi też kontrolować swoich samozapłonów. Tak, to na bank świetna opcja na postać, która długo pożyje."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Muszyna www.berlin-hotel.pl