Stare gry nie umierają nigdy...

Nostalgia za starymi grami


  • Index
  •  » Multimedia
  •  » Festiwal Dawnych Komputerów i Gier - 13-14.12.2014 Poznań

#1 2014-12-14 18:19:56

Dziadek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 3
Punktów :   

Festiwal Dawnych Komputerów i Gier - 13-14.12.2014 Poznań

Witam.

Dawno mnie tu nie było. Nie wiedziałem, gdzie założyć temat, ale w razie czego proszę o przesunięcie go gdzie trzeba. BTW, czy poza mną był ktoś?

Relacja:

Będzie krótko i bardzo subiektywnie, ponieważ jest to moje pierwsze tego typu wydarzenie, jakie dane mi było odwiedzić.

Udało mi się dotrzeć dopiero na drugi dzień imprezy (niedziela) i tak jak myślałem, zastałem tam sporo "Przyjaciółek". Na miejscu pojawiłem się o 10 rano i byłem jedną z pierwszych osób, jakie zawitały tego dnia na evencie. Oczywiście, nie ma w tym nic dziwnego - każdy szanujący się obywatel leczy o tej porze skutki gorączki sobotniej nocy (czyt. kaca)

Koło południa zaczęło się już robić tłoczno, więc dałem sobie spokój z robieniem zdjęć (i tak napstrykałem ich stanowczo za dużo!) i postanowiłem wreszcie skorzystać ze wszystkich znajdujących się tam dobrodziejstw - a było ich naprawdę sporo! Oprócz obejrzenia wszystkich znajdujących się tam urządzeń (Amigi, Maki, C64, Atarynki, konsole Segi, Nintendo, ZX Spectrum, czy ciut starsze blaszaki), była możliwość pogrania na tych (jakże zacnych!) komputerach. Oczywiście, najwięcej czasu spędziłem przy Amidze ))

Kolejnymi atrakcjami były loterie, czy turnieje, lecz te postanowiłem sobie odpuścić. Pograć w Duke`a 3D, można w domu, a fanów Amigi nie spotyka się na co dzień. Sami ludzie (zarówno gospodarze, jak i goście) oczywiście bardzo życzliwi i przyjaźni, co mnie bardzo miło zaskoczyło. Jak widać - nawet przy dużej rotacji ludzi może być...prawie rodzinnie. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś Amigowcy wbijali sobie z Ataryniarzami niezłe szpile (starsi na pewno wiedzą o co chodzi :P). Po dzisiejszym było jednak widać, że dawne "zatargi" i anegdoty o węglu i stali należą już na szczęście do przeszłości

Naprawdę miło było poznać paru przedstawicieli amigowej braci. W tym miejscu, chciałbym pozdrowić b.sympatycznego Pana Kolegę ze Zgierza - dziękuję za zrobienie mi zdjęcia przy A1200 HD. Mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy!

Garstka zdjęć (mam nadzieję, że macie do nich dostęp...):

https://plus.google.com/u/0/photos/1065 … 2425728161

Offline

 
  • Index
  •  » Multimedia
  •  » Festiwal Dawnych Komputerów i Gier - 13-14.12.2014 Poznań

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo